Маичка - код 657 - црна

Нема на залиха
SKU
38412
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски дънки по тялото с висока талия в черно - код 5001
  Фармерки - код 5001 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71
 2. Дамски вталени дънки с висока талия в тъмносиво - код 4356
  Фармерки - код 4356 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 11716
  Топ - код 11716
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Комплет - код 5268 - кафеава
  Комплет - код 5268 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 12644 - розова
  Фустан - код 12644 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Топ - код 0723 - шарено
  Топ - код 0723 - шарено
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Маица - код 1705 - 2 - бело
  Маица - код 1705 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Атрактивен бански в две части шарени - код 8888 - 5
  Купачи - код 8888 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71