Маичка - код 657 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38414
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.4 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук-95% Еластан-5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 3219 - сиво
  Комплет - код 3219 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 632 - ментол
  Фустан - код 632 - ментол
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Ефектен дамски къс топ потник в червено - код 1292
  Топ - код 1292 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1265
  Топ - код 1265 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Дамски топ потник рипс с копчета в бяло - код 11821
  Топ - код 11821 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в бяло - код 7414
  Топ - код 7414 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дамска блуза с атрактивен десен - код 11633 - 2
  Блуза - код 11633 - шарено
  MKD 753,71
 9. Фустан - код 5543 - пудра
  Фустан - код 5543 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 2805 - пудра
  Блуза - код 2805 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71