Маичка - код 929 - црна

Нема на залиха
SKU
38087
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза с голи рамене с флорален десен - код 1945 - 1
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Маица - код 11970 - црна
  Маица - код 11970 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 3. Фустан - код 12644 - бело
  Фустан - код 12644 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Екстравагантна дамска риза с паднали рамене в цвят праскова - код 3525
  Кошула - код 3525 - праска
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Екстравагантен къс оранжев топ потник с връзки - код 2600
  Топ - код 2600
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Комбинезон - код 5622 - зелена
  Комбинезон - код 5622 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 7. Фустан - код 3853 - шарена
  Фустан - код 3853 - шарена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Дамска изчистена тениска в черно - код 4517
  Маица - код 4517 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Сукња - код 1644
  Сукња - код 1644
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71