Маичка - код 940 - бела

Нема на залиха
SKU
38098
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2129 - пудра
  Фустан - код 2129 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Кокетна разкроена пола в кафяво - код 6767
  Сукња - код 6767 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 5469 - 1
  Фустан - код 5469 - 1
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 11708 - бело
  Маица - код 11708 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Топ - код 11716 - црна
  Топ - код 11716 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамско спортно долнище с висока талия и ластик в масленозелено - код 0624
  Тренерки-долен дел - код 0624
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 2687 - виолетова
  Фустан - код 2687 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Дамски бански в две части в лилаво - код 2561
  Купачи - код 2561 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71