Маичка - код 940 - црна

Нема на залиха
SKU
38152
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Маичка

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 4972 - кремова
  Туника - код 4972 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 1661 - бело
  Комплет - код 1661 - бело
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Дамска пола с връзки в черно - код 2590
  Сукња - код 2590 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2978 - шарена
  Фустан - код 2978 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамска къса плисирана пола тип панталонки в черно - код 8787
  Код 8787 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2504 - капучино
  Фустан - код 2504 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в червено - код 45288
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Ежедневен сет топ и клин рипс в цвят мента - код 11776
  Комплет - код 11776 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 7799 - црна
  Фустан - код 7799 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 8125 - розова
  Фустан - код 8125 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71