Панталони - код 170 - црна

Нема на залиха
SKU
39901
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дамски свободен кожен панталон с ластик в черно - код 0569
  Панталони - код 0569 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Спортно дамско долнище кожен панталон с ластик в черно - код 1753
  Панталони - код 1753 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Панталони - код 1291 - црна
  Панталони - код 1291 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Изчистени дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Панталони - код 2789 - 2
  Панталони - код 2789 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 6432
  Фустан - код 6432
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 1647
  Комплет - код 1647
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 5. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Дамска изчистена блуза в черно - код 1147
  Блуза - код 1147 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 6292
  Фустан - код 6292
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 7100 - циклама
  Фустан - код 7100 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 2509 - бело
  Топ - код 2509 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комплет - код 4875 - црна
  Комплет - код 4875 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71