Панталони - код 990 - сиво

Нема на залиха
SKU
37485
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Панталони

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 2894 - кремова
  Кардиган - код 2894 - кремова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Џемпер - код 1620 - циклама
  Џемпер - код 1620 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 1637 - пудра
  Блуза - код 1637 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дамски комплект блуза и панталон в тъмносиньо - код 8887
  Комплет - код 8887 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 5. Дамски къс топ потник с гол гръб в черно - код 11975
  Топ - код 11975 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Топ с широки презрамки в цвят мента - код 856
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамски екип долнище и горнище с качулка в червено - код 0265
  Тренерки - код 0265 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Блуза - код 8861 - 1 - сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 8841 - црна
  Фустан - код 8841 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Сако - код 2365 - капучино
  Сако - код 2365 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71