Спортски комплет - код 4 - 5 - борда

Нема на залиха
SKU
1146
MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 70 % Вискоза - 30 %

Тип на производ: Спортски комплет

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Спортски комплет - код 9996 - црвена
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 1651
  Топ - код 1651 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 0576
  Фустан - код 0576
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в черно - код 12049
  Блуза - код 12049 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Атрактивен дамски топ рипс в бяло - код 0962
  Топ - код 0962 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 1433 - шарена
  Фустан - код 1433 - шарена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Фустан - код 1843 - црвена
  Фустан - код 1843 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Къса дамска тениска в бежово - код 8377
  Маица - код 8377 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Палто - код 7940 - кремова
  Палто - код 7940 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71