Сукња - код 886 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37534
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Сукња

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Дънкова пола в тъмносиньо - код 4390
  Сукња - код 4390 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в тъмнозелено - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11901
  Маица - код 11901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Къс дамски топ бюстие в цвят капучино - код 2541
  Топ - код 2541 - капучино
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамска тениска в светлосиньо с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 3
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамска тениска в черно с принт - код 2266
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки - код 1574
  Тренерки - код 1574
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Фустан - код 3852 - црна
  Фустан - код 3852 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71