Тренерки - код 1 - 1 - темно сина

Нема на залиха
SKU
5927
MKD 811,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 4496 - бело
  Маица - код 4496 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2550 - цветна
  Фустан - код 2550 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 5179 - шарена
  Фустан - код 5179 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамски комплект в масленозелено - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Туника - код 2974 - окер
  Туника - код 2974 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в червено - код 1300
  Маица - код 1300 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Топ - код 6935
  Топ - код 6935
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в сиво - код 1635
  Палто - код 1635 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Тренерки - код 4221 - црна
  Тренерки - код 4221 - црна
  Special Price MKD 1.420,71 Регуларна цена MKD 2.000,71