Тренерки - код 1 - сиво

Нема на залиха
SKU
6035
MKD 811,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0951 - виолетова
  Фустан - код 0951 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамска свободна туника с голо рамо в бяло - код 0738
  Туника - код 0738 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 13144 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 1290 - 1 - шарено
  Фустан - код 1290 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Атрактивна лятна риза в светлосиньо - код 11923
  Кошула - код 11923
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Атрактивни къси широки панталони в светлолилаво - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 2
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Ефектен дамски топ свръзки в черно - код 0958
  Топ - код 0958 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Тренерки - код 1354 - бела
  Тренерки - код 1354 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 1637 - пудра
  Блуза - код 1637 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71