Тренерки - код 3 - сиво

Нема на залиха
SKU
11520
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна бяла тениска с надписи - код 6996
  Маица - код 6996 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Дамски топ с ефектно деколте в червено - код 1259
  Топ - код 1259 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Къси накъсани дънкови панталонки в светлосиньо - код 4508
  Кратки панталони - код 4508 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8399 - циклама
  Фустан - код 8399 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Дамски комплект топ и пола с флорален десен - код 6959 - 3
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Блуза - код 0629 - 5 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 8114 - шарена
  Фустан - код 8114 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски комплект тениска и къси панталонки рипс в цвят капучино - код 1086
  Комплет - код 1086 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в цвят пудра - код 12048
  Блуза - код 12048 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 7794 - црна
  Фустан - код 7794 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71