Тренерки - код 373 - шарена

Нема на залиха
SKU
37719-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски къс топ бюстие рипс в оранжево - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 2. Дамски спортен сет в бежово - код 9080
  Комплет - код 9080 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 3. Сукња - код 1644 - црна
  Сукња - код 1644 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Код 422 - 2 - шарена
  Код 422 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Спортски комплет - код 2795 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2795 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 8840 - небесно сина
  Фустан - код 8840 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски комплект тениска и панталон в черно - код 5758
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Фармерки - код 4311 - 2 - сиво
  Фармерки - код 4311 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Свободна дамска риза в лилаво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.130,71