Тренерки - код 491 - 2 - шарена

Нема на залиха
SKU
38294-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска в черно с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 2 - црна
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Атрактивен дамски топ бюстие в масленозелено - код 11976
  Топ - код 11976
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Дълга дамска плетена жилетка с качулка в червено - код 4703
  Кардиган - код 4703 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в черно - код 2730
  Комплет - код 2730 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2666 - црна
  Фустан - код 2666 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 2978 - шарена
  Фустан - код 2978 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Спортски комплет - код 1304 - 2
  Спортски комплет - код 1304 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Атрактивна дълга дамска жилетка син пепит - код 2928 - 2
  Кардиган - код 2928 - шарено
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 70433 - црна
  Фустан - код 70433 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71