Тренерки - код 491 - 3 - шарена

Нема на залиха
SKU
38289-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7411 - бело
  Фустан - код 7411 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Атрактивно дамско боди в цвят капучино - код 1279
  Боди - код 1279 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Късо дамско яке с цип в черно - код 761
  Јакна - код 761 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 4539
  Кардиган - код 4539 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 2014
  Топ - код 2014
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 7003 - пудра
  Фустан - код 7003 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Боди - код 11935 - пудра
  Боди - код 11935 - пудра
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71