Тренерки - код 491 - 4 - шарена

Нема на залиха
SKU
38284-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект сако с колан и панталон в бежово - код 0477
  Комплет - код 0477 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Фустан - код 2169 - виолетова
  Фустан - код 2169 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Ефектни дамски дънки със звезди - код 4355
  Фармерки - код 4355 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Комплет - код 4395 - 1 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Купачи - код 4444 - шарена
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Черна тениска с ефектен принт - код 11760
  Маица - код 11760 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в бяло - код 12048
  Блуза - код 12048 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 11936 - жолта
  Фустан - код 11936 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Елегантен дамски панталон с висока талия в черно - код 4655
  Панталони - код 4655 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71