Тренерки - код 494 - кафеава

Нема на залиха
SKU
40792
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къс топ и дълга пола с флорален десен - код 6959 - 2
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бордо - код 12049
  Блуза - код 12049 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска блуза в три цвята с поло яка - код 0521 - 3
  Блуза - код 0521 - 3 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дънкова пола в тъмносиньо - код 4390
  Сукња - код 4390 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 5488 - 5 - шарена
  Фустан - код 5488 - 5 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дълъг дамски елек грейка с цип в бордо - код 3211
  Елек - код 3211 - црвена
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 7. Дамско късо свободно яке с копчета в цвят капучино - код 1876
  Јакна - код 1876 - капучино
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 2104 - розова
  Фустан - код 2104 - розова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 4656
  Топ - код 4656 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Атрактивен дамски топ потник с цип в бежово - код 12890
  Топ - код 12890 - кремова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 637,71