Тренерки - код 494 - жолта

Нема на залиха
SKU
40767
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дълга плетена жилетка с качулка в цвят мента - код 3162
  Кардиган - код 3162 - ментол
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 5273 - капучино
  Фустан - код 5273 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Фустан - код 81800 - 2 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Топ - код 25528 - црна
  Топ - код 25528 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Дамски спортен екип долнище и горнище с качулка в цвят горчица - код 1212
  Тренерки - код 1212 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Кратки панталони - код 0320 - 4 - црвена
  Кратки панталони - код 0320 - 4 - црвена
  MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 7. Фустан - код 2916 - шарена
  Фустан - код 2916 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Блуза - код 11493 - кафеава
  Блуза - код 11493 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 6969 - бело
  Фустан - код 6969 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 1560
  Маица - код 1560
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71