Тренерки - код 575 - 1 - шарена

Нема на залиха
SKU
37599-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект блуза и панталон рипс в цвят горчица - код 1177
  Комплет - код 1177 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Код 1280
  Код 1280
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Топ - код 6373
  Топ - код 6373
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комбинезон - код 6523
  Комбинезон - код 6523
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 2834 - сина
  Фустан - код 2834 - сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамски дънки по тялото с висока талия в черно - код 5001
  Фармерки - код 5001 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71
 8. Топ - код 4606 - бела
  Топ - код 4606 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 8434 - шарена
  Фустан - код 8434 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71