Тренерки - код 628 - окер

Нема на залиха
SKU
40809
MKD 1.769,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Окер

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 4433 - бело
  Топ - код 4433 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Маица - код 5754 - праска
  Маица - код 5754 - праска
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Дамско късо спорно яке с цип в розово - код 4077
  Јакна - код 4077 - розова
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 4. Дамски топ рипс в бяло - код 4602
  Топ - код 4602 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Спортски комплет - код 3733 - 6 - портокалова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Атрактивен дамски топ къса тенсика рипс с гол гръб в черно - код 11927
  Топ - код 11927 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски къс топ бюстие рипс в бежово - код 11942
  Топ - код 11942
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Спортен дамски екип с долнище висока талия и блуза с дълъг ръкав и деколте лодка в бежово - код 0448
  Тренерки - код 0448 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамска изчистена тениска рипс в цвят капучино - код 1280
  Маица - код 1280 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71