Тренерки - код 628 - сиво

Нема на залиха
SKU
40811
MKD 1.218,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 50 % Ликра - 50 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къс топ и ангуг в зелено - код 4304
  Комплет - код 4304 - 1 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Маица - код 5360 - бело
  Маица - код 5360 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамска блуза в три цвята с поло яка - код 0521 - 2
  Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 0643 - 2 - борда
  Блуза - код 0643 - 2 - борда
  MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 12811
  Топ - код 12811 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамски комплект потник и къси панталонки в червено - код 3657
  Комплет - код 3657 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 6954 - сиво
  Фустан - код 6954 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 8489 - жолта
  Фустан - код 8489 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска тениска в бяло с принт - код 0285
  Маица - код 0285 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71