Тренерки - код 871 - 1 - кремова

Нема на залиха
SKU
37609-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 11516 - сина
  Блуза - код 11516 - сина
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Маица - код 36755 - светло сина
  Маица - код 36755 - светло сина
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Топ - код 11777 - црна
  Топ - код 11777 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 9254 - пудра
  Фустан - код 9254 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Маица - код 4374 - бело
  Маица - код 4374 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Фустан - код 8497 - шарена
  Фустан - код 8497 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Къса тениска с цип в черно - код 13040
  Маица - код 13040 - црна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Комплет - код 4152 - 4 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 0233 - окер
  Фустан - код 0233 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71