Тренерки - код 887 - 1 - борда

Нема на залиха
SKU
37656-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2505 - 4
  Спортски комплет - код 2505 - 4
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска елегантна свободна блуза с паднало рамо в цвят тюркоаз - код 6289
  Блуза - код 6289 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 11926 - розова
  Фустан - код 11926 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамска блуза в бяло с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Фустан - код 625 - корали
  Фустан - код 625 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска тениска в бежово с голо рамо - код 11771
  Маица - код 11771
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 8899
  Фустан - код 8899
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Спортна дамска туника с качулка в цвят капучино - код 2313
  Туника - код 2313 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 11996
  Фустан - код 11996
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71