Тренерки - код 887 - 2 - светло сива

Нема на залиха
SKU
37649-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло сива

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8841 - розова
  Фустан - код 8841 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 6135 - зелена
  Фустан - код 6135 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Фустан - код 1679 - 5 - капучино
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Топ - код 1292 - бела
  Топ - код 1292 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 5. Дълга дамска риза в цвят бордо - код 0239
  Кошула - код 0239 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Фустан - код 6258 - 4 - праска
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Атрактивна дълга пола с панделка и флорален десен - код 4677 - 2
  Сукња - код 4677 - шарена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Панталони - код 4655 - бело
  Панталони - код 4655 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамско долнище в тъмносиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамско елегантни дълго палто с метални копчета в тъмносиньо - код 1796
  Палто - код 1796
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71