Тренерки - код 887 - 4 - црвена

Нема на залиха
SKU
37644-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска плетена жилетка в сиво - код 5128
  Кардиган - код 5128 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки-долен дел - код 8368 - црвена
  Тренерки-долен дел - код 8368 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1370 - 1 - црна
  Фустан - код 1370 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 9089
  Блуза - код 9089
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Топ - код 2965 - ментол
  Топ - код 2965 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Маица - код 4249 - бело
  Маица - код 4249 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 5737
  Блуза - код 5737
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Елегантна дамска блуза в цвят мента с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 11970 - сиво
  Маица - код 11970 - сиво
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71