Тренерки - код 909 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
40772
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Къс топ с връзки в розово - код 1284
  Топ - код 1284 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Къса тениска с цип в бяло - код 13040
  Маица - код 13040 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Маица - код 3021 - 2 - црна
  Маица - код 3021 - 2 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамско свободно палто с копчета в бежово - код 4070
  Палто - код 4070
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Спортски комплет - код 2795 - 3
  Спортски комплет - код 2795 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамски дънки скъсани с висока талия в светлосиньо - код 0119
  Фармерки - код 0119 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Дамски спортно-елегантен комплект долнище и свободна блуза с дълъг ръкав в цвят горчица - код 3171
  Комплет - код 3171 - окер
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71