Тренерки-долен дел - код 220 - 1 - сиво

Нема на залиха
SKU
37294-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 6188
  Купачи - код 6188 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8433 - шарена
  Фустан - код 8433 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Код 10240 - кафеава
  Код 10240 - кафеава
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 0891 - борда
  Фустан - код 0891 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 2829
  Фустан - код 2829
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кардиган - код 2894
  Кардиган - код 2894
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Боди - код 11935 - розова
  Боди - код 11935 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Дамска пола 3/4 в бяло рипс - код 2260
  Сукња - код 2260 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Топ - код 11909 - бело
  Топ - код 11909 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71