Тренерки-долен дел - код 436 - сиво

Нема на залиха
SKU
38062
MKD 696,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Долнище в тъмно сиво - код 3486
  Тренерки-долен дел - код 3486 - темно сива
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Изчистен дамски гащеризон в черно - код 6225
  Комбинезон - код 6225 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 2. Панталони - код 3987 - капучино
  Панталони - код 3987 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Атрактивно дамско сако от велур в кафяво - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Комбинезон - код 5844 - 1 - кремова
  Комбинезон - код 5844 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в цвят бордо - код 1635
  Палто - код 1635 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Фустан - код 11993
  Фустан - код 11993
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Фустан - код 7171 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Ефектно боди в масленозелено - код 8180
  Боди - код 8180 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Фустан - код 4589 - 2 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71