Тренерки-долен дел - код 668 - црна

Нема на залиха
SKU
37445-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8889 - кремова
  Фустан - код 8889 - кремова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Комплет - код 3978 - борда
  Комплет - код 3978 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Маица - код 11930 - бело
  Маица - код 11930 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 3852
  Фустан - код 3852
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 8979 - тиркизна
  Фустан - код 8979 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 2937 - шарена
  Фустан - код 2937 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамска блуза в бежово с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 2 - кремова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Топ - код 3091 - црна
  Топ - код 3091 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Топ - код 4606 - бела
  Топ - код 4606 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 6198
  Купачи - код 6198 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71