Тренерки-долен дел - код 927 - 1 - кремова

Нема на залиха
SKU
37911-c
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Полиестер - 92 % Еластан 8 %

Тип на производ: Тренерки-долен дел

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско свободно палто с копчета в кафяво - код 4070
  Палто - код 4070
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Маица - код 4755 - црна
  Маица - код 4755 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 8190 - жолта
  Фустан - код 8190 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Блуза - код 1316 - розова
  Блуза - код 1316 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Комплет - код 11854 - црна
  Комплет - код 11854 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Елегантен дамски гащеризон в синьо - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - небесно сина
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамска тениска в масленозелено - код 0163
  Маица - код 0163 - 2
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Дамски комплект в масленозелено - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Фустан - код 2666 - бело
  Фустан - код 2666 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71