Туника - код 194 - црна

Нема на залиха
SKU
38355
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 3121 - црна
  Туника - код 3121 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамска туника в черно с принт - код 2690
  Туника - код 2690 - 1 - црна
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Маица - код 4713
  Маица - код 4713
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6522 - пудра
  Фустан - код 6522 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Блуза - код 8861 - 5 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Блуза - код 6165 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Спортски комплет - код 2505 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2505 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Атрактивна елегантна свободна дамска блуза с паднали рамене в лилаво - код 0157
  Блуза - код 0157 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски бански в две части костюм в зелено - код 6044
  Купачи - код 6044 - 2 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Елегантно вталено дамско палто в черно - код 3908
  Палто - код 3908 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Къса тениска с цип в бяло - код 13040
  Маица - код 13040 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71