Туника - код 356 - црна

Нема на залиха
SKU
38252
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 2792 - 1 - црна
  Туника - код 2792 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Туника - код 2313 - црна
  Туника - код 2313 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Туника - код 3579 - црна
  Туника - код 3579 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 12072 - бело
  Блуза - код 12072 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комплет - код 3219
  Комплет - код 3219
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Комбинезон - код 1390 - 1 - кремова
  Комбинезон - код 1390 - 1 - кремова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Фустан - код 7099 - 5 - сиво
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Изчистена къса дамска блуза с гол гръб в бяло - код 11756
  Блуза - код 11756 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Дамска пола в черно с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1370 - 2
  Фустан - код 1370 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамски топ с ефектно деколте в червено - код 1259
  Топ - код 1259 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71