Туника - код 358 - бела

Нема на залиха
SKU
38255
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортна дамска туника с качулка в бяло - код 2313
  Туника - код 2313 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Туника - код 2943 - бела
  Туника - код 2943 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободна дамска туника в бяло - код 0420
  Туника - код 0420 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4640 - бела
  Блуза - код 4640 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Маица - код 4097 - 1 - црна
  Маица - код 4097 - 1 - црна
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Спортен дамски сет долнище и горнище с качулка в сиво - код 2941
  Комплет - код 2941 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 2941 - црна
  Комплет - код 2941 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Къса пола с атрактивен десен и прехлупване - код 8571 - 11
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Комплет - код 2941 - бела
  Комплет - код 2941 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 1389 - 1 - розова
  Фустан - код 1389 - 1 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Свободна елегантна дамска блуза с гол гръб в синьо - код 5173
  Блуза - код 5173 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Къс дамски топ потник рипс в лилаво - код 0869
  Топ - код 0869
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 521,71