Туника - код 358 - црна

Нема на залиха
SKU
38251
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Туника - код 2313 - црна
  Туника - код 2313 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Туника - код 3579 - црна
  Туника - код 3579 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Туника - код 2943 - црна
  Туника - код 2943 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска туника в черно с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Свободна дамска туника в черно - код 0420
  Туника - код 0420 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Дамски бански цял с ефектен десен - код 0342 - 3
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Къса пола с атрактивен десен с прехлупване - код 8571 - 13
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Атрактивен дамски топ бюстие в бяло - код 11976
  Топ - код 11976 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 12070
  Фустан - код 12070
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 6. Топ - код 2509 - розова
  Топ - код 2509 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 1357
  Фустан - код 1357
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1358 - капучино
  Фустан - код 1358 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71