Туника - код 359 - бела

Нема на залиха
SKU
38250
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Туника

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Спортна дамска туника с качулка в бяло - код 2313
  Туника - код 2313 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Туника - код 2943 - бела
  Туника - код 2943 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Свободна дамска туника в бяло - код 0420
  Туника - код 0420 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
Слични производи
 1. Панталони - код 1904 - борда
  Панталони - код 1904 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Втален дамски кожен панталон в бордо - код 9823
  Панталони - код 9823 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Комбинезон - код 7701 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Ефектна блуза с едра плетка в синьо - код 9969
  Блуза - код 9969 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 1272 - розова
  Фустан - код 1272 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Бяла тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Дамско свободно палто с копчета в черно - код 4070
  Палто - код 4070 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 7520 - 2
  Комплет - код 7520 - 2
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71