-57%

Код 10926-3 - зелена

На залиха
SKU
293731
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3636 - окер
  Фустан - код 3636 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 635 - црна
  Фустан - код 635 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 5545 - бело
  Фустан - код 5545 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 1162 - ментол
  Блуза - код 1162 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 753,71
 5. Фустан - код 635 - зелена
  Фустан - код 635 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 6140 - розова
  Фустан - код 6140 - розова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 7. Фустан - код 513 - ментол
  Фустан - код 513 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 0508 - црна
  Фустан - код 0508 - црна
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Фустан - код 7768 - црвена
  Фустан - код 7768 - црвена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 7011 - бело
  Фустан - код 7011 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71