-57%

Код 10926-3 - златно

На залиха
SKU
293761
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Златно

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 4471 - црна
  Код 4471 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Фустан - код 697 - 2 - црна
  Фустан - код 697 - 2 - црна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Топ - код 0007 - небесно сина
  Топ - код 0007 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 4. Фустан - код 8810 - црвена
  Фустан - код 8810 - црвена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Комбинезон - код 2628 - путер зелена
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 6. Фустан - код 835 - црна
  Фустан - код 835 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Панталони - код 964 - кремова
  Панталони - код 964 - кремова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 219 - црна
  Фустан - код 219 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 2250 - црна
  Фустан - код 2250 - црна
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 6622 - бело
  Фустан - код 6622 - бело
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.391,71