-57%

Код 10926-4 - кремова

На залиха
SKU
293776
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Туника - код 3070 - бело
  Туника - код 3070 - бело
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Код 10035 - кафеава
  Код 10035 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Маица - код 982 - светло сина
  Маица - код 982 - светло сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Комбинезон - код 204 - розова
  Комбинезон - код 204 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Комбинезон - код 447 - портокалова
  Комбинезон - код 447 - портокалова
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.682,00
 8. Топ - код 856 - сина
  Топ - код 856 - сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Маица - код 607 - жолта
  Маица - код 607 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Фустан - код 551 - бела
  Фустан - код 551 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71