-57%

Код 10926-4 - златно

На залиха
SKU
293791
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Златно

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 809 - тиркизна
  Фустан - код 809 - тиркизна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код WG11633-3 - жолта
  Код WG11633-3 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 1230 - кремова
  Фустан - код 1230 - кремова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Топ - код 3035 - корали
  Топ - код 3035 - корали
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 681 - небесно сина
  Фустан - код 681 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 0508 - бело
  Фустан - код 0508 - бело
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Комплет - код 4142-1 - шарена
  Комплет - код 4142-1 - шарена
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 9. Маица - код 2516 - жолта
  Маица - код 2516 - жолта
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 10. Панталони - код 3089 - 2 - црна
  Панталони - код 3089 - 2 - црна
  Најниско ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71