-57%

Код 10926-6 - небесно сина

На залиха
SKU
293656
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 835 - виолетова
  Фустан - код 835 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Комплет - код 5533 - зелена
  Комплет - код 5533 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Топ - код 3035 - корали
  Топ - код 3035 - корали
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Блуза - код 243 - бела
  Блуза - код 243 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 1140 - кремова
  Фустан - код 1140 - кремова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 6. Комбинезон - код 2628 - окер
  Комбинезон - код 2628 - окер
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 7. Фустан - код 2255 - портокалова
  Фустан - код 2255 - портокалова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 5057 - виолетова
  Фустан - код 5057 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Фустан - код 3355-4 - зелена
  Фустан - код 3355-4 - зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 2.174,71