-57%

Код 10926-6 - портокалова

На залиха
SKU
293701
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Портокалова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 696 - светло сина
  Фустан - код 696 - светло сина
  Special Price ден 318,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 2. Комбинезон - код 528 - ментол
  Комбинезон - код 528 - ментол
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Топ - код 4042 - тиркизна
  Топ - код 4042 - тиркизна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 4. Комплет - код 840 - црна
  Комплет - код 840 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Топ - код 158 - црна
  Топ - код 158 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Фустан - код 699 - темно сина
  Фустан - код 699 - темно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Фустан - код 492 - кремова
  Фустан - код 492 - кремова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Фустан - код 4849 - црвена
  Фустан - код 4849 - црвена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Фустан - код 8582 - бело
  Фустан - код 8582 - бело
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71