-57%

Код 10926-6 - розова

На залиха
SKU
293686
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100%

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1265 - шарено
  Фустан - код 1265 - шарено
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Код 0005 - портокалова
  Код 0005 - портокалова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комплет - код 2626 - бело
  Комплет - код 2626 - бело
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 5. Фустан - код 1139 - шарена
  Фустан - код 1139 - шарена
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 6. Фустан - код 2050 - тиркизна
  Фустан - код 2050 - тиркизна
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Комбинезон - код 2199 - црвена
  Комбинезон - код 2199 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 641 - ментол
  Фустан - код 641 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 9. Топ - код 856 - ментол
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 2255 - пудра
  Фустан - код 2255 - пудра
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71