-57%

Код 10926-6 - зелена

На залиха
SKU
293716
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 458 - виолетова
  Кошула - код 458 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 2. Код 5350 - црна
  Код 5350 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Комбинезон - код 6254 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Комплет - код 981 - црна
  Комплет - код 981 - црна
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Фустан - код 0299 - жолта
  Фустан - код 0299 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 3022 - црна
  Фустан - код 3022 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 692 - розова
  Фустан - код 692 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Топ - код 0007 - розова
  Топ - код 0007 - розова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price ден 347,71 Регуларна цена ден 1.507,71