-57%

Код 10926-6

На залиха
SKU
293671
-57%
Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 504 - црна
  Маица - код 504 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Комплет - код 333 - бела
  Комплет - код 333 - бела
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 3. Јакна - код 860 - 2 - циклама
  Јакна - код 860 - 2 - циклама
  Најниско ден 1.681,71 Регуларна цена ден 2.261,71
 4. Топ - код 606 - тиркизна
  Топ - код 606 - тиркизна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 782,71
 5. Фустан - код 635 - црна
  Фустан - код 635 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 2299 - црвена
  Фустан - код 2299 - црвена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Фустан - код 0299 - розова
  Фустан - код 0299 - розова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 3033 - виолетова
  Фустан - код 3033 - виолетова
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 9. Фустан - код 322 - црна
  Фустан - код 322 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Фустан - код 0603 - 2 - шарена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71