Ново -40%

Код 4547

На залиха
SKU
368311
-40%
Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9545
  Фустан - код 9545
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Фустан - код 8171
  Фустан - код 8171
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Фустан - код 9545
  Фустан - код 9545
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 8987
  Фустан - код 8987
  Special Price ден 898,71 Регуларна цена ден 1.478,71
Слични производи
 1. Кардиган - код 6532 - црна
  Кардиган - код 6532 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 188 - бело
  Блуза - код 188 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Блуза - код 7077 - сиво
  Блуза - код 7077 - сиво
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Кошула - код 9898 - бела
  Кошула - код 9898 - бела
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Фустан - код 061 - виолетова
  Фустан - код 061 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 4093 - небесно сина
  Фустан - код 4093 - небесно сина
  Special Price ден 463,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 7. Фустан - код 1277 - 1 - шарена
  Фустан - код 1277 - 1 - шарена
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 8. Код SP9017 - кремова
  Код SP9017 - кремова
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Фустан - код 0020 - окер
  Фустан - код 0020 - окер
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Кошула - код 4848 - кафеава
  Кошула - код 4848 - кафеава
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71