-34%

Код 5454 - 1

На залиха
SKU
303181
-34%
Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 333 - бела
  Комплет - код 333 - бела
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 2. Фустан - код 311 - жолта
  Фустан - код 311 - жолта
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Комплет - код 6022 - небесно сина
  Комплет - код 6022 - небесно сина
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 5. Фустан - код 701 - светло виолетова
  Фустан - код 701 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 219 - окер
  Фустан - код 219 - окер
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 325 - бело
  Фустан - код 325 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Топ - код 0120 - окер
  Топ - код 0120 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Фустан - код 2299 - црна
  Фустан - код 2299 - црна
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Фустан - код 835 - црна
  Фустан - код 835 - црна
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71