Ново -41%

Код 6566

На залиха
SKU
369691
-41%
Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Тиркизна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Блуза

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1619 - портокалова
  Блуза - код 1619 - портокалова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 3890 - борда
  Блуза - код 3890 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Блуза - код 5487 - сиво
  Блуза - код 5487 - сиво
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Блуза - код 9867 - путер зелена
  Блуза - код 9867 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Блуза - код 5757 - темно сина
  Блуза - код 5757 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 896 - корали
  Блуза - код 896 - корали
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Дуксер - код 328 - небесно сина
  Дуксер - код 328 - небесно сина
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 8. Блуза - код 241 - бело
  Блуза - код 241 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 9. Блуза - код 1619 - праска
  Блуза - код 1619 - праска
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Блуза - код 919 - путер зелена
  Блуза - код 919 - путер зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71