Добиј дополнителен попуст -30% со promo код PROMO30

-45%

Код B34/9795 - виолетова

Нема на залиха
SKU
344776
-45%
Special Price MKD 695,71 Regular Price MKD 1.275,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Виолетова

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 14

Width (cm.): 6

Должина (cm.): 22

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи