-45%

Код B35/7786 - окер

Нема на залиха
SKU
344896
-45%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Окер

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 6

Должина (cm.): 20

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B457 - жолта
  Код B457 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код B461
  Код B461
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B441 - окер
  Код B441 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Код B444 - жолта
  Код B444 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Код B436 - жолта
  Код B436 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Комплет - код 6989 - 1 - розова
  Комплет - код 6989 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2666 - розова
  Фустан - код 2666 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамска туника в бяло с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тениска в бяло с черен надпис в предната част - код 918
  Маица - код 918 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 2722 - бело
  Фустан - код 2722 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Къс дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2208
  Топ - код 2208 - 5 - капучино
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фармерки - код 4394 - 1
  Фармерки - код 4394 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Маица - код 6101 - црна
  Маица - код 6101 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Атрактивен къс топ рипс в зелено - код 0995
  Топ - код 0995 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71