-47%

Код B36/7787 - окер

На залиха
SKU
344911
-47%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Окер

Материјал: Кожа

Тип на производ: Чанта

Height (cm): 13

Width (cm.): 7

Должина (cm.): 20

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Код B457 - жолта
  Код B457 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Код B461
  Код B461
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Код B441 - окер
  Код B441 - окер
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Код B444 - жолта
  Код B444 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Код B436 - жолта
  Код B436 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0987
  Фустан - код 0987
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Палто - код 187 - црна
  Палто - код 187 - црна
  Special Price MKD 2.232,71 Регуларна цена MKD 2.812,71
 3. Фустан - код 7100 - циклама
  Фустан - код 7100 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комбинезон - код 6527 - виолетова
  Комбинезон - код 6527 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Блуза - код 0643 - 3 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Атрактивна тениска с принт в цвят пудра - код 11901
  Маица - код 11901 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 11549 - ментол
  Блуза - код 11549 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Код B340 - црвена
  Код B340 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Тренерки - код 2625 - кремова
  Тренерки - код 2625 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Комплет - код 9954
  Комплет - код 9954
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71